Hier vind je alle clubrecords die behaald zijn door atleten van AAV SISU bij nationale- en internationale atletiekwedstrijden.

Doe ook mee en probeer deze records te verbreken.
(Een clubrecord met teveel rugwind wordt alleen vermeld als er nog geen records zijn op die afstand)

Aanmelden van een record?

Heb je een clubrecord verbroken tijdens een officiële wedstrijd?
Stuur dan een e-mail met een link van de officiële uitslagenlijst naar: clubrecords@sisu.nl

(Bekijk je de records vanaf je smartphone? Draai dan een kwartslag, dan zie je nog meer gegevens.)

Laatste update: 15-06-2022

Clubrecords jongens (outdoor)

Onderdeel Prestatie Naam atleet geb. datum Plaats Wedstr. datum
80m 9.5 Jan Scherphof 9-5-1930 Goor 29-6-1947
9.5 Wim Harstra 29-5-1931 Zwolle 30-5-1948
100yards 10.7 Ben Lesterhuis 2-6-1944 Glanerbrug 29-6-1963
100m 10.9 Hugo Pont 20-7-1959
150m 17.18 Nadim van Minnen (JB) 22-11-1994 Lisse 15-5-2010
200m 22.01 (+1,7) Tom Uitslag 14-7-1986 Uden 3-7-2004
300m 36.0 Hugo Pont (JC) 20-7-1959
400m 47.7 Hugo Pont 20-7-1959 Haarlem 3-6-1978
800m 1.49.3 Arno Kormeling 25-8-1956 Papendal 16-7-1975
1000m 2.35.4 Arno Kormeling 25-8-1956
1500m 3.49.9 Arno Kormeling 25-8-1956 Papendal 5-8-1974
3000m 8.52.0 Arno Kormeling 25-8-1956
5000m 15.11.0 Arno Kormeling 25-8-1956
10000m 31.31.56 Remi de Olde 22-7-1981 Gorinchem 31-3-2000
110mh (91,4cm) 16.7 Ben Lesterhuis 2-6-1944 Enschede 28-9-1963
110mh (100cm) 15.50 (+1.1) Quinten Stern 22-1-1977 Nijmegen 19-5-1996
200mh (91,4cm 28.38 (+1.9) Nadim van Minnen 22-11-1994 Huizen 31-5-2013
400mh (91,4cm 52.17 Hugo Pont 20-7-1959 Groningen 6-8-1978
1500m steeple 5.01.9 Jan Both Enschede 3-6-1964
2000m steeple 6.45.1 Tonnie Veldhuis 18-8-1961 Coesfeld 25-8-1979
3000m steeple 10.00.0 Remi de Olde 22-7-1981 Hengelo 25-6-2000
ver 6.84 Hugo Pont 20-7-1959
hss 14.14 Ydo van Oostende 21-7-1970 Rotterdam 30-4-1987
hoog 1.99 Ydo van Oostende 21-7-1970 Roxel (Dld.) 21-9-1986
polshoog 3.40 Otto Scholten 2-3-1977 Apeldoorn 18-6-1993
kogel 13.44 Joop Fikkert 7-1-1930 Borne 24-7-1949
Discus (1,5 kg) 50.25 Joop Fikkert 7-1-1930 Beverwijk 17-7-1949
(tot ??-??-196?)
discus (1,75kg) (vanaf ??-??-196?) 35.16 Benno Konink 8-8-1968
kogelslingeren 41.70 Benno Konink 8-8-1968 Enschede 23-9-1987
(6kg)
Speer (700g) (tot ??-??-196?) 59.40 Joop Fikkert 7-1-1930 Beverwijk 17-7-1949
Speer (800g) (?-?-196? tot 1-4-
99) 52.84 Robin Bekhuis 3-12-1969 Hilversum 11-9-1988
Speer (vanaf 1-4-99) 45.59 Bjorn Karsten 15-4-1981 Emmeloord 25-4-1999
10-kamp 6280ptn. Hugo Pont 20-7-1959
4 X 100m 45.2 Hugo Pont 20-7-1959
Tonnie Veldhuis 18-8-1961 Arnhem 31-5-1978
.. v/d Velde
Wim Vis 8-11-1958
4 X 400m 3.28.8 Hugo Pont 20-7-1959
Dirk Jan Kissing 5-8-1958
Ronald Waanders
Wim Vis 8-11-1958
Zweedse Estafette 2.23.64 Davy Baardink 27-2-1996
Thomas Mijnders 8-1-1996 Amstelveen 29-9-2013
Guus Franken 19-4-1996
Max van der Kolk 19-12-1997
Onderdeel Prestatie Naam atleet geb. datum Plaats Wedstr. datum
100m 11.24 Hugo Pont 20-7-1959
11.24 Ydo van Oostende 21-7-1970 Coesfeld 27-9-1986
11.24 (+1.1) Nadim van Minnen 22-11-1994 Utrecht 24-6-2011
150m 17.18 (+1.9) Nadim van Minnen 22-11-1994 Lisse 15-5-2010
200m 22.5 Hugo Pont 20-7-1959 Dortmund 6-6-1976
22.76 (+0.9) Nadim van Minnen 22-11-1994 Nieuwegein 3-6-2011
300m 36.0 Hugo Pont 20-7-1959
400m 48.8 Hugo Pont 20-7-1959 Als JC
1000m 2.35.4 Arno Kormeling 25-8-1956
1500m 4.08.8 Fred Jaarsma 4-2-1969 Arnhem 4-10-1986
3000m 9.07.0 Arno Kormeling 25-8-1956
5000m 16.18.0 Rik Hardon 21-7-1977 Nijmegen ??-??-1993
100mh(??cm) 13.5 Hugo Pont 20-7-1959
110mh (91,4cm) 14.9 Ydo van Oostende 21-7-1970 Dortmund 21-9-1986
300mh (84cm) 40.1 Quinten Stern 22-1-1977 Apeldoorn 20-8-1994
400mh (84cm) 55.7 Hugo Pont 20-7-1959 ??-??-197?
1500 steeple 5.05.0 Arno Kormeling 25-8-1956 Enschede 19-7-1972
2000 steeple 6.08.32 Remi de Olde 22-7-1981
ver 6.69 Hugo Pont 20-7-1959
hss 14.14 Ydo van Oostende 21-7-1970 Rotterdam 30-4-1987
hoog 1.99 Ydo van Oostende 21-7-1970 Roxel (Dld.) 21-9-1986
polshoog 3.30 Otto Scholten 2-3-1977
kogel (5kg) 14.05 Ruben Zwiers 27-1-1990 Brgen op Zoom 2-7-2006
discus (1,5kg) 45.85 Ruben Zwiers 27-1-1990 Hengelo 22-6-2006
Speer (700gr) (tot 1-4-99) 50.00 Robin Bekhuis 3-12-1969 Hengelo 28-4-1986
Speer (700gr) (vanaf 1-4-99) 39.67 Stijn Backers 8-12-1997 Rijssen 31-5-2013
Kogelslingeren 48.15 Ruben Zwiers 27-1-1990 Bergen op Zoom 2-7-2006
2-kamp 100+200 1443ptn (11.52+22.76) Nadim van Minnen 22-11-1994 Nieuwegein 3-6-2011
8-kamp 5079ptn Hugo Pont 20-7-1959
9-kamp 5294ptn Ydo van Oostende 21-7-1970 Zevenaar 23/24-08-1986
100m 11.2
Ver 6.22
Kogel 12.55
polshoog 2.50
110mh (91,4cm) 15.3
Hoog 1.96
discus (1,5kg) 32.30
Speer (700gr) 40.80
1500m 5.11.3
Quinten Stern 22-1-1977
4X100m 45.6 Rik Hardon 22-7-1977
Otto Scholten 2-3-1977
Dennis Nijhuis 4-4-1977
Onderdeel Prestatie Naam atleet geb. datum Plaats Wedstr. Datum
60m 7.8 J. Bolk Enschede 15-8-1962
80m 10.2 T. Greving Almelo ??-??-1954
10.2 P. Muskee Hengelo 24-6-1961
10.2 Jan Kamerling 4-4-1949 Enschede 22-8-1964
10.2 J. Meyerink Enschede 30-9-1967
10.2 W. Verkerke Hengelo 5-9-1970
10.2 Thomas Dammers 17-2-1992 Eibergen 28-5-2005
100m 11.4 Ydo van Oostende 21-7-1970 Amsterdam 25-8-1985
11.4 Nadim van Minnen 22-11-1994 Eibergen 7-6-2009
150m 17.4 Maarten Jansen 2-6-1984 Enschede 27-8-1999
200m 24.1 Nadim van Minnen 22-11-1994 Rijssen 28-8-2008
300m 36.0 Hugo Pont 20-7-1959
600m 1.33.4 Jan Kamerling 4-4-1949 Enschede 12-7-1964
800m 2.02.4 Hugo Pont 20-7-1959 Arnhem 18-8-1974
1000m 2.56.3 Fred Jaarsma 4-2-1969
1500m 4.30.2 Fred Jaarsma 4-2-1969 Amsterdam 28-8-1983
100mH (84cm) 14.2 Quinten Stern 22-1-1977 Amsterdam 22/23-08-1992
300mH (76,2cm) 41.8 Quinten Stern 22-1-1977 Amsterdam 22/23-08-1992
1500 steeple (78cm) 4.56.4 Jan Mensink 1-5-1969
1500 steeple (86cm) 5.14.1 Bert Boer 9-4-1968
ver 6.04 Maarten Jansen 2-6-1984 Haaksbergen 17-4-1999
hss 10.56 Bastiaan Tops 20-2-1978 Enschede 20-6-1992
hoog 1.84 Ydo van Oostende 21-7-1970 Amserdam 25-8-1985
polshoog 3.20 Otto Scholten 3-2-1977 Deventer 3-6-1992
kogel (4kg) 13.55 Ruben Zwiers 27-1-1990 Apeldoorn 19-8-2005
discus (1kg) 45.36 Fred Jaarsma 4-2-1969
speer (600gr) tot 01-04-1999 45.78 Robin Bekhuis 3-12-1969
speer (600gr) vanaf 01-04-1999 44,30 Milan Beuning 2-1-2004 Almelo 13-10-2018
Kogelslingeren 4kg 47.99 Ruben Zwiers 27-1-1990 Amsterdam 27-8-2005
Werpdriekamp 1500ptn Nadim van Minnen 22-11-1994 Holen 27-5-2009
8-kamp 5641ptn. Ydo van Oostende 21-7-1970 Zwolle 22/23-06-1985
100m 11.5
Ver 5.77
Kogel 11.44
100mH (84cm) 15.5
discus (1kg) 33.00
Hoog 1.82
Speer 39.76
1000m 3.04.0
4X100m 47,86 Milan Beuning 2-1-2004 30-9-2018
Matthijs Beerling 14-2-2003
Hidde Nijland 16-11-2004
Jermaine Kleine 31-1-2004
Onderdeel Prestatie Naam atleet geb. datum Plaats Wedstr. datum
80m 10.2 Thomas Dammers 17-2-1992 Eibergen 28-5-2005
600m 1.45.7 Bert Damwichers Almelo 23-9-1972
800m 2.34.4 Casper Grondel 8-12-1975 Haaksbergen 2-7-1988
1000m 2.56.3 Fred Jaarsma 4-2-1969
3000m 12.41.6 Ids Tuinstra 9-2-1992 Almelo 30-9-2005
80mH (76,2cm) 12,8 Jermaine Kleine 31-1-2004 Almelo 10-6-2018
1000m Steeple 3.27.8 Ydo van Oostende 21-7-1970
ver 5,19 Jermaine Kleine 31-1-2004 Almelo 14-10-2017
Hoog 1.60 Ydo van Oostende 21-7-1970
kogel (3kg) 11.14 Jan Kamerling 4-4-1949 Almelo 13-10-1962
Discus (1kg) 31.43 J. Nijkamp Hengelo 21-6-1972
Speer (400gr) 36.16 Dennis Nijhuis 4-4-1977 Eibergen 1990
Balwerpen 45.64 Fred Jaarsma 4-2-1969
3-kamp (60m/hoog/kogel) 1816ptn. Hugo Pont 20-7-1959 Almelo 24-10-1971
7-kamp 3773ptn. Thomas Dammers 17-2-1992 Hengelo 25/26-06-2005
80m 10.5
Ver 4.76
Speer 18.83
80mH (76,2cm) 14.01
Hoog 1.40
Kogel 9.95
1000m 3.01.01
4X60m 36.1 W. Leydekker Hengelo 2-5-1964
E. Tuinman
J. Schelfhorst
Van Rijnsoever
4X80m 43.31 Thomas Dammers 17-2-1992 Ede 18-6-2005
Branco van Minnen 19-1-1992
Jaap Walsweer 4-8-1992
Max van de Velde 9-9-1992
Onderdeel Prestatie Naam atleet geb. datum Plaats Wedstr. datum
60m 8.5 Daan Hardon 27-1-1983 Eibergen ??-??-1994
80m 12.1 Fred Jaarsma 4-2-1969
600m 1.46.9 Fred Jaarsma 4-2-1969
1000m 3.13.1 Fred Jaarsma 4-2-1969
ver 4.65 Fred Jaarsma 4-2-1969
hoog 1.45 Maarten Tuiten 14-12-1989 ??-??-2000
kogel (2kg 11.33 Ruben Zwiers 27-1-1990 ??-??-2002
balwerpen 45.64 Fred Jaarsma 4-2-1969
Driekamp 1190ptn. Eric de Olde 23-6-1975
4X60m 39.3 Eric de Olde 23-6-1975
Taco van Oostende 16-10-1974
Jeroen Stegehuis 7-2-1973
Martijn Vloedbeld 5-3-1973
Onderdeel Prestatie Naam atleet geb. datum Plaats Wedstr. datum
40m 6.4 Hugo Pont 20-7-1959 ??-??-19??
6.4 Fred Jaarsma 4-2-1969 ??-??-19??
600m 2.01.8 Nadim van Minnen 22-11-1994 Haaksbergen 13-4-2002
1000m 3.45.8 Fred Jaarsma 4-2-1969 ??-??-19??
ver 3.93 Fred Jaarsma 4-2-1969 ??-??-19??
hoog 1.35 Wouter Berfelo ??-??-19??
kogel (2kg) 9.54 Marc Jaarsma 23-1-1977 ??-??-19??
Balwerpen 39.51 Fred Jaarsma 4-2-1969 ??-??-19??
Driekamp 1339ptn. Nadim van Minnen 22-11-1994 Haaksbergen ??-??-2003
Onderdeel Prestatie Naam atleet geb. datum Plaats Wedstr. datum
40m 6.1 Sven Hardon 22-9-2011 Rijssen 6-7-2019
600m 2.01.8 Nadim van Minnen 22-11-1994 Haaksbergen 13-4-2002
1000m 3.45.8 Bastiaan Tops 20-2-1978
kogel (?kg) 6.33 Eyob van Dijke 5-1-1996 Almelo 3-10-2004
hoog 1.05 Sven Hardon 22-9-2011 Enschede 27-10-2019
1.00 Sam ten Broeke 5-6-1996 Enschede 24-4-2003
ver 3.78 Bastiaan Tops 20-2-1978
balwerpen 34.00 Marc Jaarsma 27-1-1977 ??-??-1985
3-kamp 1199ptn. Marc Jaarsma 27-1-1977 ??-??-1985

Clubrecords meisjes (outdoor)

Onderdeel Prestatie Naam atleet geb. datum Plaats Wedstr. datum
80m 10,4 E. Bolte Almelo 7-7-1957
100m 12,5 Judith Baarssen 29-10-1978 ??-??-19??
150m 19,05 Judith Baarssen 29-10-1978 Krommenie ??-??-1997
200m 26 Jaqueline Pont 12-12-1954 Kleef 22-5-1972
400m 57,4 Karin Wijbenga 8-5-1969 Coesfeld 27-9-1986
600m 1.37.96 Willemijn Telgenkamp 4-3-1976 ??-??-19??
800m 2.10.11 Karin Wijbenga 8-5-1969 Beverwijk 28-6-1986
1000m 3.01.3 Huria Riadi 2-5-1979 ??-??-1994
1500m 4.43.6 Mirjam Pietersma 5-4-1974 Hengelo 7-8-1993
1 engelse mijl
3000m 10.05.68 Mirjam Pietersma 5-4-1974 Groningen 25-6-1993
5000m 19.09.6 Mirjam Pietersma 5-4-1974 Arnhem 10-6-1992
10.000m
80mH (76,2cm) 13,8 Riet Lesterhuis Enschede 7-6-1967
100mH (84cm) 16,1 Karin Wijbenga 8-5-1969 ??-??-1984
200mH (76,2cm) 32,3 Karin Wijbenga 8-5-1969 Leiden ??-??-1985
300mH (76,2cm) 46,3 Willemijn Telgenkamp 4-3-1976 Emmen 10-6-1992
400mH (76,2cm) 1.09.9 Jolanda Hendriksen 28-7-1967 ??-??-19??
3000m Steeple 12.08.82 Hilde Pape 20-4-1989 Harderwijk 21-6-2007
ver 5,28 Judith Baarssen 29-10-1978 Krommenie 8-6-1997
hss 10,07 Inca Bongaarts 5-9-1969 Leiden ??-??-1985
hoog 1,63 Karin Wijbenga 8-5-1969 Zwolle 22-6-1985
Polshoog 2,5 Karin Wijbenga 8-5-1969 Leiden ??-??-1985
Kogel (4kg) 10,2 Martine Nijland 27-5-1980 Doetichem 10-5-1998
Discus (1kg) 31,72 Jaqueline Pont 12-12-1954 Den Haag 27-6-1972
Speer (600gr) (tot 1-4-99) 36,98 Wendy Hullegie 28-10-1968 Almelo 8-9-1984
speer (600gr) (vanaf 1-4-99) 29,58 Alexandra Visser 8-12-1984 Reusel 26-6-1999
Kogelslingeren 45,33 Martine Nijland 27-5-1980 Huizen 4-10-1998
7-kamp 4492ptn.
100mH 16,7
Hoog 1,59 23-8-1986
Kogel 9,2 Karin Wijbenga 8-5-1969 Zevenaar +
200m 26,8 24-8-1986
ver 5.00
Speer 29,74
800m 2.14.3
Linda Aal 6-4-1969
4x100m 51,1 Jolanda Hendriksen 28-7-1967 Beverwijk 7-9-1986
Jolanda Nijeboer 21-8-1968
Karin Wijbenga 8-5-1969
Onderdeel Prestatie Naam atleet geb. datum Plaats Wedstr. datum
100m 12.69 (+1,3) Judith Baarssen 29-10-1978 Emmeloord 28-5-1994
200m 26,4 Judith Baarssen 29-10-1978 Hengelo 29-6-1994
300m 42,02 Susanne Dekkers 16-6-1988 Epe 15-4-2004
400m 59,7 Karin Wijbenga 8-5-1969 Zevenaar 16-6-1985
600m 1.37.96 Willemijn Telgenkamp 4-3-1976 ??-??-1991
800m 2.15.2 Karin Wijbenga 8-5-1969 Rheine 29-9-1985
1000m 3.01.3 Huria Riadi 2-5-1979 ??-??-1994
1500m 4.51.28 Mirjam Pietersma 5-4-1974 ??-??-1990
3000m 10.47.7 Mirjam Pietersma 5-4-1974 Arnhem 28-8-1991
100mH (76,2cm) 16,1 Karin Wijbenga 8-5-1969 ??-??-1984
200mH (76,2cm) 32,3 Karin Wijbenga 8-5-1969 Leiden ??-??-1985
300mH (76,2cm) 46,3 Willemijn Telgenkamp 4-3-1976 Emmen 10-6-1992
400mH (76,2cm)
Ver 5,24 Linda Aal 6-4-1969 Hengelo 9-9-1984
hss 10,07 Inca Bongaarts 5-9-1969 Leiden ??-??-1985
hoog 1,63 Karin Wijbenga 8-5-1969 Zwolle 22-6-1985
polshoog 2,5 Karin Wijbenga 8-5-1969 Leiden ??-??-1985
kogel (3kg) 10,6 Karin Wijbenga 8-5-1969 Hengelo 9-9-1985
discus (1kg) 27,82 Inca Bongaarts 5-9-1969 ??-??-19??
speer (600gr) (tot 01-04-99) 36,98 Wendy Hullegie 28-10-1968 Almelo 8-9-1984
speer (600gr) (vanaf 01-04-99) 29,58 Alexandra Visser 8-12-1984 Reusel 26-6-1999
kogelslingeren 46,68 Martine Nijland 27-5-1980 Amsterdam 14-6-1997
7-kamp 4671ptn. Karin Wijbenga 8-5-1969 Zwolle 22/23-06-1985
Karin Wijbenga 8-5-1969
4x100m
54,2 Kitty Ekkelboom 16-8-1969 ??-??-1984
Inca Bongaarts 5-9-1969
Linda Aal 6-4-1969
Onderdeel Prestatie Naam atleet geb. datum Plaats Wedstr. datum
80m 10,1 Cindy Hegeman 17-4-1973 Hengelo ??-??-19??
100m 12,74 Cindy Hegeman 17-4-1973 Hengelo 19-7-1987
150m 20,9 Juliëtte Dekkers 26-3-1994 Apeldoorn 5-7-2008
600m 1.37.96 Willemijn Telgenkamp 4-3-1976 ??-??-1991
800m 2.19.06 Karin Wijbenga 8-5-1969 ??-??-1984
1000m 3.01.3 Huria Riadi 2-5-1979 ??-??-1994
1500m 5.15.54 Alexandra Visser 8-12-1984 Zwolle 6-6-1998
80mH (76,2cm) 13,17 Marjolijn Dekkers 26-3-1994 Gendringen 28-6-2008
300mH (76,2 cm) 47,9 Willemijn Telgenkamp 4-3-1976 ??-??-1991
ver 5,15 Judith Baarssen 29-10-1978 Almelo 27-9-1993
hoog 1,55 Karin Wijbenga 8-5-1969 ??-??-1983
1,55 Debby Ekkelboom 31-1-1973 Hengelo 13-4-1986
polshoog
kogel (2kg) (tot ??-??-6?) 11,21 Helma Mulder Almelo 7-10-1967
kogel (3kg) (vanaf ??-??-6?) 10,54 Lisanne van Es 7-2-2002 Haaksbergen 27-5-2017
discus 24 Karin Wijbenga 8-5-1969 ??-??-1983
speer (600gr) (tot 01-04-99) 26,74 Gerti Groeliken ?? ??-??-19??
speer (600gr) (vanaf 01-04-99) 29,58 Alexandra Visser 8-12-1984 Reusel 26-6-1999
kogelslingeren(3kg)
3-kamp 2155ptn. Jaqueline Pont 12-12-1954 ??-??-1969
7-kamp 3405ptn. Juliëtte Dekkers 26-3-1994 Apeldoorn 5/6-07-2008
Tirza Walhof 1-5-1994
4x80m 42,7 Romee Dammers 16-10-1993
Juliëtte Dekkers 26-3-1994 Hengelo 17-5-2008
Marjolijn Dekkers 26-3-1994
Onderdeel Prestatie Naam atleet geb. datum Plaats Wedstr. datum
60m 8,2 Tirza Walhof 1-5-1994 Almelo 31-3-2007
60m 8.64 ET Tirza Walhof 1-5-1994 Apeldoorn 30-6-2007
600m 1.45.09 Susanne Dekkers 16-6-1988 ??-??-2001
1000m 3.12.5 Simone ten Hag 11-3-1982 Zwolle ??-??-1994
60mH (76,2cm) 9,9 Debby Ekkelboom 31-1-1973 Utrecht 22-9-1985
ver 4,73 Tirza Walhof 1-5-1994 Apeldoorn 30-6-2007
hoog 1,5 Debby Ekkelboom 31-1-1973 Hengelo 7-9-1985
kogel (2kg) 10,34 Sharissa Kroon 4-10-1993 Almelo 9-9-2006
discus (0,75kg) 20,32 Eline Albers 10-5-1994 Eibergen 10-6-2007
speer (400gr) 26,8 Marieke v/d Meer 25-7-1975 Hengelo 4-6-1988
22-6-1985
6-kamp 2820ptn. Debby Ekkelboom 31-1-1973 Zwolle +
23-6-1985
Marjolijn Dekkers 26-3-1994
4x60m 32,42 Juliette Dekkers 26-3-1994 Gendringen 16-4-2007
Tirza Walhof 1-5-1994
Eline Albers 10-5-1994
Onderdeel Prestatie Naam atleet  geb. datum Plaats Wedstr. datum
60m 8,7 Elsemieke Oonk 21-4-1993 Almelo 3-10-2004
8,7 Viola Kok 24-9-1996 Goor 16-6-2007
1000m 3.38.2 Judith Baarssen 29-10-1978 ??-??-1989
ver 4,22 Sophie Hulshof 7-5-1987 ??-??-1997
hoog 1,25 Debby Ekkelboom 31-1-1973 ??-??-19?
1,25  Eline van Oosterom 26-7-1996 Almelo 15-9-2007
kogel (2kg) 9,04 Miriam v/d Maten 14-2-1995 Enschede 1-7-2006
balwerpen 28,73 Nikita Hammink 25-2-2003 Almelo 21-9-2013
5-kamp (40m,hoog, ver, kogel, 1000m) 2315ptn. Nikita Hammink 25-2-2003 Almelo 21-9-2013
Onderdeel Prestatie Naam atleet geb. datum Plaats Wedstr. datum
40m 6,3 Nikita Hammink 25-2-2003 Hengelo 22-9-2012
600m 2.17.9 Laura Moelard 10-4-1996 Enschede ??-??-2004
1000m 3.47.9 Nikita Hammink 25-2-2003 Eibergen 16-6-2012
ver 3,79 Anneloes Kroeskamp ??-??-1989
hoog 1,15 Maureen Rekers 24-1-2004 Hengelo 28-9-2013
kogel (2kg) 5,6 Nikita Hammink 25-2-2003 Hengelo 22-9-2012
balwerpen 25,31 Maureen Rekers 24-1-2004 Almelo 21-9-2013
3-kamp 40m,ver,bal 1337ptn. Nikita Hammink 25-2-2003 Haaksbergen 8-9-2012
5-kamp 40m,hoog, ver kogel 1000m 2102ptn. Nikita Hammink 25-2-2003 Enschede 7-7-2012
Onderdeel Prestatie Naam atleet geb. datum Plaats Wedstr. datum
40m 6,8 Nikita Hammink 25-2-2003 Eibergen 24-9-2011
600m 2.16.1 Joan Hardon 25-7-2006 Haaksbergen 6-9-2014
1000m 4.22.42 Julia van der Meulen 22-10-2005 Hengelo 8-6-2013
ver 3,29 Joan Hardon 25-7-2006 Rijssen 30-8-2014
Hoog 1 Joan Hardon 25-7-2006 Enschede 5-7-2014
kogel (1kg) 5,22 Bo de Groot 25-1-1995 Almelo 4-10-2003
balwerpen 20,87 Nikita Hammink 25-2-2003 Enschede 3-9-2011
3-kamp 40m,ver,bal 1166ptn. Nikita Hammink 25-2-2003 Haaksbergen 10-9-2011

Clubrecords mannen

Onderdeel Prestatie Naam atleet geb. datum Plaats Wedstr. datum
100 yards 10,7 Ben Lesterhuis 2-6-1944 Glanerbrug 29-6-1963
100m 10,8 Ben Lesterhuis 2-6-1944 Eindhoven ??-??-1967
100m 10,99 (-4,0) Quinten Stern 22-1-1977 Uden 30-6-2001
150m 16,5 Quinten Stern 22-1-1977 Hengelo?? 5-7-2000
200m 21,5 Hugo Pont 20-7-1959 Mexico City 4-9-1979
300m 34.47 Vincent Kerssies 11-7-1980 Utrecht 28-7-2006
400m 47,11 Hugo Pont 20-7-1959 Kil 24-6-1981
800m 1.46,67 Arno Kormeling 25-8-1956 Oslo 7-6-1978
1000m 2.22,7 Arno Kormeling 25-8-1956 Rhede 9-6-1982
1500m 3.41,41 Arno Kormeling 25-8-1956 Rehlingen 31-5-1982
1 mijl 4.35,4 Patrick Bruns 12-5-1968 ??-??-1991
2000m 5.42,3 Arno Kormeling 25-8-1956 Hengelo 10-8-1986
3000m 8.37,81 Christiaan Hemstede 17-4-1979 Vucht 13-5-1999
5000m 14.56,53 Christiaan Hemstede 17-4-1979 Amersfoort 16-9-2001
10.000m 30.45,60 Christiaan Hemstede 17-4-1979 Gorinchem ??-??-2000
15 km 49.17,0 Christiaan Hemstede 17-4-1979 Nijmegen ??-??-2000
10 mijl 54.36,0 Henk Holland 18-7-1952 ??-??-1981
20km 1.07.15,0 Bert Schepers 23-8-1960 Oldenzaal 8-11-1986
25km 1.27.34,0 Henk Holland 18-7-1952 ??-??-1981
30km 1.45.00,0 Henk Holland 18-7-1952 Aalten 13-6-1981
½ marathon 1.11.39,0 Ben van Ommen 9-8-1958 Hengelo 28-4-1985
uurloop 17.642mtr. Arnold Leus 8-12-1949 ??-??-1980
Marathon 2.34.37,0 Arnold Leus 8-12-1949 ??-??-1980
100km 7.31.34,0 Arnold Leus 8-12-1949 Winschoten 9-9-1978
5000m snelwandelen 32.56,0 J.C. Willemse Arnhem 2-5-1965
110mH (106cm) 15,11 (+1,6) Vincent Kerssies 11-7-1980 Utrecht 9-5-2002
200mH (91,4cm) 26,6 Paul Boer 24-12-1949 Almelo 4-9-1972
400mH (91,4cm) 49,4 Hugo Pont 20-7-1959 Mexico City 11-9-1979
3000m steeple 9.44.49 Remi de Olde 22-7-1981 Utrecht 10-5-2002
ver 6.91 Ben Lesterhuis 2-6-1944 Utrecht 4-6-1967
hss 14.14 Ydo van Oostende 21-7-1970 Rotterdam 30-4-1987
hoog 2.00 Vincent Kerssies 11-7-1980 Gendringen 22-5-2005
polshoog 3.50 André Hendriks 7-5-1969 Hengelo ??-??-2000
kogel (7.25kg) 13.73 Ben Lesterhuis 2-6-1944 Enschede 30-7-1967
Discus (2kg) 44.44 Joop Fikkert 7-1-1930 Amsterdam 8-6-1960
Kogelslingeren 46.38 Benno Konink 8-8-1968 Apeldoorn 23-8-1997
Speer (800gr) (tot 1-4-99) 70.45 Joop Fikkert 7-1-1930 Frechen 12-6-1960
Speer (800gr) (vanaf 1-4-99) 53.20 Jeroen Karsten 24-6-1978 ??-??-2003
10-kamp 6550 ptn Ben Lesterhuis 2-6-1944 Rotterdam 24/25-06-1967
Snelheidsmeerkamp 3539 ptn Benno Konink 8-8-1968 Haaksbergen 1-6-1994
4 X 100m 43.5 handt. Vincent Kerssies 11-7-1980 Almelo 15-6-2003
Quinten Stern 22-1-1977
Tom Uitslag 14-7-1986
Jeroen Karsten 24-6-1978
4 X 100m 44.00 Vincent Kerssies 11-7-1980 Steenwijk 4-5-2003
Quinten Stern 22-1-1977
Freek Snijders 18-4-1985
Jeroen Karsten 24-6-1978
4 X 200m 1.33.89 Nadim van Minnen 22-11-1994 Amstelveen 29-9-2013
Guus Franken 19-4-1996
Merijn Exel 2-6-1984
Branco van Minnen 19-1-1992
4 X 400m 3.28.8 Wim Vis
Dirk-Jan Kissing 5-8-1958
Hugo Pont 20-7-1959
Ronald Waanders 8-11-1958
4 X 800m 8.30.83 Geert Tuinstra 22-1-1990 Amstelveen 30-9-2012
Ids Tuinstra 9-2-1992
Mark Hammink 13-2-1985
Branco van Minnen 19-1-1992
4 X 1500m 18.09.2 Gerrit Hondebrink 30-7-1932 Hengelo 24-8-1952
Henk Entjes 21-1-1932
Dik Somer 4-12-1927
Ab Muylerman 31-5-1929
Zweedse Estafette 1.59.04 Vincent Kerssies 11-7-1980 Almelo ??-??-1999
(400-300-200-100) Elliot Iseliah
Karwan Baban ??-??-1972
Quinten Stern 22-1-1977
10 X 100m 1.58.6 Ab Muylerman 31-5-1929 Hengelo 14-7-1951
Jaap Kers 22-6-1933
Gerard Middelkamp 17-4-1932
Jan Jonker 7-7-1933
Piet Talamini 12-12-1933
Herman Makaske 5-8-1933
Karel Krabbenbos 4-6-1932
Joop Fikkert 7-1-1930
E. Gaarthuis
Henk Smit 14-10-1927
Olymp. Estafette (800-400-200-200) 3.42.60 Mark Hammink 13-2-1985 Hengelo 27-6-2012
Branco van Minnen 19-1-1992
Merijn Exel 6-2-1988
Nadim van Minnen 22-11-1994
Onderdeel Prestatie Naam atleet geb. datum Plaats Wedstr. datum
100m 12.2 Glenn Stern 29-2-1956 Epe 4-5-1997
200m 26.16 Erik Endlich 19-1-1958
400m 56.6 Paul ten Hag ??-??-1952
800m 2.04.19 Paul ten Hag ??-??-1952
1500m 4.19.0 Paul ten Hag ??-??-1952
3000m 9.20.2 Paul ten Hag ??-??-1952
5000m 16.22.8 Paul ten Hag ??-??-1952
10000m 34.58.0 Paul ten Hag ??-??-1952
15km 54.38.0 Paul ten Hag ??-??-1952
10 mijl 56.33.0 Paul ten Hag ??-??-1952 Nijverdal ??-??-1996
20km 1.19.39.0 J. Wolterink
½ marathon 1.14.50.0 Paul ten Hag ??-??-1952
25km 1.39.56.0 Rob Keitz
30km 2.16.00.0 Herman Bonvanie
marathon 2.53.11.0 Gerrit Jurjens 28-4-1953
ver 5.78 Erik Endlich 19-1-1958 ??-??-1999
hss 11.90 Erik Endlich 19-1-1958
hoog 1.85 Erik Endlich 19-1-1958
polshoog 2.80 Benno Konink 8-8-1968 Hengelo 9-5-2007
Kogel 11.51 Benno Konink 8-8-1968 ??-??-2004
10.45 Egbert-Jan Karsten 25-5-1952 25-4-1999
kogelslingeren7.25kg 44.38 Benno Konink 8-8-1968 Zwolle 22-6-2006
Discus (2kg) 31.46 Tjerk v/d Zee 11-9-1937
speer (800gr) 40.45 Erik Endlich 19-1-1958
werp 3-kamp 1231ptn. Erik Endlich 19-1-1958 Almelo ??-??-2000
Onderdeel Prestatie Naam atleet geb. datum Plaats Wedstr. datum
100m 12.2 Glenn Stern 29-2-1956 Epe 4-5-1997
200m 26.16 Erik Endlich 19-1-1958 ??-??-1999
400m 56.6 Paul ten Hag ??-??-1952
800m 2.04.19 Paul ten Hag ??-??-1952
1500m 4.19.0 Paul ten Hag ??-??-1952
3000m 9.20.2 Paul ten Hag ??-??-1952
5000m 16.22.8 Paul ten Hag ??-??-1952
10000m 34.58.0 Paul ten Hag ??-??-1952
15km 54.38.0 Paul ten Hag ??-??-1952
10 mijl 56.33.0 Paul ten Hag ??-??-1952 Nijverdal ??-??-1996
20km 1.19.39.0 J. Wolterink-
½ marathon 1.14.50.0 Paul ten Hag ??-??-1952
25km 1.39.56.0 Rob Keitz
30km 2.16.00.0 Herman Bonvanie
marathon 2.53.11.0 Gerrit Jurjens 28-4-1953
ver 5.78 Erik Endlich 19-1-1958 ??-??-1999
hss 11.90 Erik Endlich 19-1-1958
hoog 1.85 Erik Endlich 19-1-1958
kogel 10.85 Benno Konink 8-8-1968 Zutphen 31-10-2009
Kogelslingeren 7.26kg 42.02 Benno Konink 8-8-1968 Zutphen 31-10-2009
Gewichtslingeren 15.88kg 13.64 Benno Konink 8-8-1968 Zutphen 31-10-2009
Discus 33.72 Benno Konink 8-8-1968 Zutphen 31-10-2009
speer (800gr) 40.45 Erik Endlich 19-1-1958
werp 3-kamp 1231ptn. Erik Endlich 19-1-1958 Almelo ??-??-2000
werp 5-kamp 2782ptn. Benno Konink 8-8-1968 Zutphen 31-10-2009
Onderdeel Prestatie Naam atleet geb. datum Plaats Wedstr. datum
100m 13.6 Han Hardon 4-2-1950
200m 27.5 Tjerk v/d Zee 11-9-1937
400m 1.02.6 Tjerk v/d Zee 11-9-1937
800m
1500m 1.44.66 Han Hardon 4-2-1950
3000m 10.38.6 Guido Pietersma 7-3-1949
5000m 18.20.0 Frans Oonk 31-1-1958 Almelo ??-??-2003
10000m (baan) 37.24.9 Frans Oonk 31-1-1958 Hengelo ??-??-2003
10km (weg) 36.46.0 Frans Oonk 31-1-1958 Balkbrug ??-??-2003
15km 57.03.0 Frans Oonk 31-1-1958 Losser ??-??-2003
10 mijl 59.24.0 Gerrit Jurjens 28-4-1953 Nijverdal ??-??-2000
25km 1.53.43.0 Arian Wassink 30-7-1958 Losser ??-??-2004
½ marathon 1.24.08.0 Han Hardon 4-2-1950
30km 1.39.56.0 Rob Keitz
marathon 2.59.38.0 Han Hardon 4-2-1950 Enschede ??-??-1996
ver 2.98 Guido Pietersma 7-3-1949 Almelo ??-??-2000
hoog 1.75 Erik Endlich 19-1-1958 Vught ??-??-2005
kogel 9.99 Tjerk v/d Zee 11-9-1937
discus 31.46 Tjerk v/d Zee 11-9-1937
speer 35.40 Tjerk v/d Zee 11-9-1937
Onderdeel Prestatie Naam atleet geb. datum Plaats Wedstr. datum
100m
200m
400m 1.11.5 Egbert Lagerwey 25-10-1944 Almelo ??-??-2002
800m
1000m
1500m 6.04.1 Egbert Lagerwey 25-10-1944 Almelo ??-??-2002
3000m
5000m 20.49.99 Egbert Lagerwey 25-10-1944 Boxtel ??-??-2000
15000m 1.01.28.0 Han Hardon 4-2-1950 Oldenzaal ??-??-2000
10 mijl 1.09.47.0 Guus Kreuger
½ marathon 1.37.17.0 Gerard Smit 5-12-1931 Almelo ??-??-1993
25km 1.52.32.0 Guus Kreuger
30km 2.30.36.0 Gerard Smit 5-12-1931 Oldenzaal ??-??-1993
marathon 3.03.29.0 Jurjens, Gerrit 28-4-1953 Berlijn 26-9-2004
3.15.16.0 Han Hardon 4-2-1950 London ??-??-2000
kogel (6kg) 10.29 Robin Roelink 8-1-1968 Vierpolders 15-9-2019
kogelslingeren (6kg) 26.41 Robin Roelink 8-1-1968 Zutphen 26-10-2019
Gewichtwerpen (11.34kg) 9.33 Robin Roelink 8-1-1968 Zutphen 26-10-2019
speer (700gr) 38.56 Robin Roelink 8-1-1968 Vierpolders 15-9-2019
werp 5-kamp 2199 ptn Robin Roelink 8-1-1968 Zutphen 26-10-2019
Onderdeel Prestatie Naam atleet geb. datum Plaats Wedstr. datum
100m 14.5 Tjerk van der Zee 11-9-1937 Epe ??-??-1994
200m
400m 1.11.5 Egbert Lagerwey 25-10-1944 Almelo ??-??-2002
800m
1000m
1500m 6.04.1 Egbert Lagerwey 25-10-1944 Almelo ??-??-2002
3000m 12.18.8 Johan Kuilder 24-7-1945 Almelo ??-??-2001
5000m 20.49.99 Egbert Lagerwey 25-10-1944 Boxtel ??-??-2000
10000m
15km 1.09.04.0 Egbert Lagerwey 25-10-1944 Nijmegen ??-??-2001
½ marathon 1.37.17.0 Gerard Smit 5-12-1931 Almelo ??-??-1993
30km 2.30.36.0 Gerard Smit 5-12-1931 Oldenzaal ??-??-1993
ver
hss
Hoog
kogel (6kg) 6.81 Johan Kuilder 24-7-1945 Almelo ??-??-2002
kogelslingeren (6kg)
speer (700gr) 20.45 Johan Kuilder 24-7-1945 Almelo ??-??-2002
discus (??kg) 26.88 Tjerk van der Zee 11-9-1937 Epe ??-??-1994
Onderdeel Prestatie Naam atleet geb. datum Plaats Wedstr. datum
100m 15.4 Tjerk van der Zee 11-9-1937 Almelo ??-??-2000
200m
400m 1.22.4 Tjerk van der Zee 11-9-1937 Almelo ??-??-2001
800m 2.52.94 Egbert Lagerwey 25-10-1944 Vught ??-??-2005
1000m 4.19.7 Nico Leusink 18-4-1956 Almelo 8-10-2016
1500m 6.48.0 Tjerk van der Zee 11-9-1937 Almelo ??-??-2001
3000m 13.44.2 Gerard Smit 5-12-1931 Almelo ??-??-2001
5000m 22.41.4 Ben Peereboom 27-4-1941 Almelo ??-??-2002
10.000m
15km 1.15.28 Ben Peereboom 27-4-1941 Nijmegen ??-??-2001
½ marathon 1.37.17 Gerard Smit 5-12-1931 Almelo ??-??-1993
30km 2.30.36 Gerard Smit 5-12-1931 Oldenzaal ??-??-1993
marathon 4.13.40 Ben Peereboom 27-4-1941 Berlijn 30-9-2001
discus (2kg) 26.88 Tjerk van der Zee 11-9-1937 Zwolle ??-??-1997
discus (1kg) 34.32 Tjerk van der Zee 11-9-1937 Enschede ??-??-2000
kogel 9.04 Tjerk van der Zee 11-9-1937 Almelo ??-??-2001
kogelslingeren (5kg)
ver 3.83 Tjerk van der Zee 11-9-1937 Almelo ??-??-2000
hss
hoog 1.25 Tjerk van der Zee 11-9-1937 Almelo ??-??-2001
speer 26.72 Tjerk van der Zee 11-9-1937 Almelo ??-??-2001
Onderdeel Prestatie Naam atleet geb. datum Plaats Wedstr. datum
100m 15.61 Tjerk van der Zee 11-9-1937 Almelo ??-??-2004
200m
400m 1.23.6 Tjerk van der Zee 11-9-1937 Almelo ??-??-2002
600m 2.19.0 Tjerk van der Zee 11-9-1937 Almelo ??-??-2004
800m 3.28.3 Tjerk van der Zee 11-9-1937 Almelo ??-??-2004
1000m 4.24.7 Tjerk van der Zee 11-9-1937 Almelo ??-??-2004
1500m 6.54.2 Tjerk van der Zee 11-9-1937 Almelo ??-??-2002
1 mijl 7.32.0 Tjerk van der Zee 11-9-1937 Almelo ??-??-2004
3000m 13.44.2 Gerard Smit 5-12-1931 Almelo ??-??-2001
5000m 25.38.4 Tjerk van der Zee 11-9-1937 Almelo ??-??-2004
10000m nog geen gegevens bekend.
15km 1.16.54 Tjerk van der Zee 11-9-1937 Enschede ??-??-2003
½ marathon 1.50.40 Tjerk van der Zee 11-9-1937 Utrecht ??-??-2004
marathon 04.26.40 Ben Peereboom 27-4-1941 Berlijn 24-9-2006
kogel (5kg) 8.29 Tjerk van der Zee 11-9-1937 Hengelo ??-??-2003
kogelslingeren (5kg)
discus (1.?kg) 31.18 11-9-1937 Almelo ??-??-2004
ver 3.72 11-9-1937 Almelo ??-??-2002
Hss
hoog 1.20 Tjerk van der Zee 11-9-1937 Almelo ??-??-2002
speer (600gr) 23.51 Tjerk van der Zee 11-9-1937 Almelo ??-??-2003
Onderdeel Prestatie Naam atleet geb. datum Plaats Wedstr. datum
100m 16.9 Tjerk van der Zee 11-9-1937 Almelo 7-10-2007
200m
400m
600m 2.19.4 Gerard Smit 5-12-1931 Almelo 10-5-2004
800m 3.28.3 Gerard Smit 5-12-1931 Almelo ??-??-2004
1000m 4.19.4 Gerard Smit 5-12-1931 Almelo 25-5-2004
1500m
1 mijl 7.23.0 Gerard Smit 5-12-1931 Almelo 16-6-2004
3000m
5000m 25.13.6 Gerard Smit 5-12-1931 Almelo 1-10-2004
10000m 50.54 Tjerk van der Zee 11-9-1937 Borne 22-12-2007
15km 1.24.09 Tjerk van der Zee 11-9-1937 Losser 6-4-2008
10 EM 1.30.13 Tjerk van der Zee 11-9-1937 Eibergen 25-5-2008
½ marathon
marathon
kogel (4kg) 8.40 Tjerk van der Zee 11-9-1937 Almelo 7-10-2007
kogelslingeren (4kg)
discus (1.kg) 22.83 Tjerk van der Zee 11-9-1937 Almelo 7-10-2007
ver 3.21 Tjerk van der Zee 11-9-1937 Almelo 7-10-2007
hss
hoog 1.10 Tjerk van der Zee 11-9-1937 Almelo 7-10-2007
speer (500gr) 21.54 Tjerk van der Zee 11-9-1937 Almelo 7-10-2007

Clubrecords vrouwen

Onderdeel Prestatie Naam atleet geb. datum Plaats Wedstr. datum
60 m 8,1 Alexandra Visser 8-12-1984 Hengelo 23-6-2005
100 m 11.83 (+1,4) Judith Baarssen 29-10-1978 Stadskanaal 1-7-2001
150 m 19,05 Judith Baarssen 29-10-1978 Krommenie ??-??-1997
200 m 24.22 (+1,4) Judith Baarssen 29-10-1978 Hengelo 4-6-2001
200m rugwind: 23.81 (+3,2) Judith Baarssen 29-10-1978 Stadskanaal 1-7-2001
300 m 40,79 Judith Baarssen 29-10-1978 Oordegem 24-5-1999
400 m 55,26 Judith Baarssen 29-10-1978 Leiden 9-6-2001
600 m 1.37.96 Willemijn Telgenkamp 4-3-1976 ??-??-1991
800 m 2.10.11 Karin Wijbenga 8-5-1969 Beverwijk 28-6-1986
1000 m 3.01.30 Huria Riadi 2-5-1979 Zwolle 28-5-1994
1500 m 4.43.60 Mirjam Pietersma 5-4-1974 Hengelo 7-8-1993
1 Engelse mijl
2000 m
3000 m 10.04.8 Bianca Paus 20-7-1967 Zevenaar 21-6-1992
5000 m 19.48.8 Nadinja Schonewille 3-12-1995 Ommen 20-6-2019
10.000 m
15.000 m 1.10.26.0 Willie Koopman 6-6-1946 8-6-1985
10 mijl 1.12.23.0 Paulien Schonewille 17-12-1963 Nijverdal ??-??-1986 *
10 mijl 1.14.30.0 Paulien Schonewille 17-12-1963 Delden 16-8-1986
½ Marathon 1.21.52.0 Bianca Paus 20-7-1967 Elspeet 7-11-1992
Marathon 3.52.49.0 Paulien Schonewille 17-12-1963 Etten-Leur 28-10-1989
80 mH (76.2 cm) 13,08 Riet Lesterhuis ??-??-?? Enschede 7-6-1967
100 mH (84 cm) 16,6 Jaqueline Pont 12-12-1954 Enschede 22-5-1972
200 mH (76.2 cm) 32,3 Karin Wijbenga 8-5-1969 Leiden ??-??-1985
400mH (76,2cm) 1.10.5 Jolanda Hendriksen 28-7-1967 ??-??-1985
3000m steeple
ver 5,62 Judith Baarssen 29-10-1978 Emmen 6-9-1998
hss 10,15 Judith Baarssen 29-10-1978
hoog 1,63 Karin Wijbenga 8-5-1969 Zwolle 22-6-1985
polshoog 2,5 Karin Wijbenga 8-5-1969 Leiden ??-??-1985
kogel (4kg) 10,72 Reina Feenstra Zweden ??-??-1965
discus (1kg) 31,72 H. Geertman Hengelo 14-5-1961
speer (600gr) (tot1-4-99) 36,98 Wendy Hullegie 28-10-1968 Almelo 8-9-1984
speer (600gr) (vanaf 1-4-99) 34,41 Alexandra Visser 8-12-1984 Hengelo 10-6-2006
Kogelslingeren (4 kg) 45,33 Martine Nijland 27-5-1980 Huizen 4-10-1998
Onderdeel Prestatie Naam atleet Geb. datum Plaats Wedstr. datum
100m
200m 35,8 Marie v.d.Weijden
600m 2.04,4 Marie v.d.Weijden
1500m 5.44,9 Marie v.d.Weijden
3000m 10.46,7 Marie v.d.Weijden
5000m
10000m
15000m 1.10.26,0 Willy Koopman 6-6-1946
20000
½ marathon 1.41.22,0 Willy Koopman 6-6-1946
Marathon 4.04.07,0 Trees Storm van Leeuwen 20-4-1949 Berlijn 2001
Onderdeel Prestatie Naam atleet Geb. datum Plaats Wedstr. Datum
100m
200m 35,8 Marie v.d.Weijden
600m 2.04,4 Marie v.d.Weijden
1500m 5.44,9 Marie v.d.Weijden
3000m 10.46,7 Marie v.d.Weijden
5000m
10000m
15000m 1.10.26,0 Willy Koopman 6-6-1946
20000m
½ marathon 1.41.22,0 Willy Koopman 6-6-1946
Marathon 4.04.07,0 Trees Storm van Leeuwen 20-4-1949 Berlijn 2001
Onderdeel Prestatie Naam atleet Geb. datum Plaats Wedstr. Datum
15000m 1.13.29,0 Trees Storm van Leeuwen 20-4-1949 Nijmegen 2001
Marathon 4.04.07,0 Trees Storm van Leeuwen 20-4-1949 Berlijn 2001
Onderdeel Prestatie Naam atleet Geb. datum Plaats Wedstr. Datum
15000m 1.13.29,0 Trees Storm van Leeuwen 20-4-1949 Nijmegen 2001
Marathon 4.04.07,0 Trees Storm van Leeuwen 20-4-1949 Berlijn 2001