Trainingstijden

De trainingen bij A.A.V. SISU zijn ingedeeld per leeftijdsgroep en worden gegeven door onze trainers.

Trainingstijden

Pupillen

Categorie Dag Tijd Plaats Trainer
Minipupillen vanaf 6 jaar Woensdag 17:00 – 18:15 Zaal Marianne + Jula
Zaterdag 10:00 – 11:15 Atletiekbaan Lotte + Jula + Quinten
Pupillen C Geb. jaar 2012 Woensdag 17:00 – 18:15 Zaal Marianne + Jula
Zaterdag 10:00 – 11:15 Atletiekbaan Lotte + Jula + Quinten
Pupillen B Geb. jaar 2011 Woensdag 17:00 – 18:15 Zaal Marianne + Jula
Zaterdag 10:00 – 11:15 Atletiekbaan Lotte + Jula + Quinten
Pupillen A Geb. jaar 2010 en 2009 Woensdag 18:15 – 19:30 Zaal Marianne + Bauke
Zaterdag 10:00 – 11:15 Atletiekbaan Rens + Emily + Hidde

Voor de pupillen geen training is op 19 en 26 februari.

Zaal = buitengymzaal CSG Het Noordik ingang “kleine poort” aan de Elsboerlaan
De zaal mag alleen betreden worden met zaalsportschoenen
De zaal is 10 minuten voor aanvang van de training geopend

Er is geen pupillentraining op de volgende dagen: 25/12 ; 01/01

Junioren

Categorie Dag Tijd Plaats Trainer
Junioren D 2008/2007 Dinsdag 18:00 – 19:15 Atletiekbaan Gerrit + Bauke + Stijn
Donderdag 17:00 – 18:15 Zaal Karim
Junioren C
2006/2005
Dinsdag 18:00 – 19:15 Atletiekbaan Gerrit + Bauke + Stijn
Donderdag 18:15 – 19:30 Zaal Karim
Junioren A/B + Sen techn. Dinsdag 19:00 – 20:30 Atletiekbaan Gerrit
Donderdag 19:30 – 20:45 Zaal Karim

Voor de DCBA-junioren en Senioren technisch is er geen training op 20 februari.

Zaal = buitengymzaal CSG Het Noordik ingang “kleine poort” aan de Elsboerlaan
De zaal mag alleen betreden worden met zaalsportschoenen
De zaal is 10 minuten voor aanvang van de training geopend

Er is geen training voor de junioren op de volgende dagen: 26/12 ; 02/01

Trainingsrooster van 2 maart 2020 t/m 4 juli 2020
voor pupillen en junioren/senioren technisch

Trainingsrooster pupillen en junioren tot 5 juli 2020

Pupillen    
CategorieDagTijdPlaatsTrainer
Minipupillen
vanaf 6 jaar
Woensdag #17:00 – 18:15 uurAtletiekbaanMarianne + Jula
Zaterdag10:00 – 11:15 uurAtletiekbaanLotte + Jula + Quinten
Pupillen C
Geb. jaar 2012
Woensdag #17:00 – 18:15 uurAtletiekbaanMarianne + Jula
Zaterdag10:00 – 11:15 uurAtletiekbaanLotte + Jula + Quinten
Pupillen B
Geb. jaar 2011
Woensdag #17:00 – 18:15 uurAtletiekbaanMarianne + Jula
Zaterdag10:00 – 11:15 uurAtletiekbaanLotte + Jula + Quinten
Pupillen A
Geb. jaar 2010 en 2009
Woensdag 18:15 – 19:30 uurAtletiekbaanMarianne of Egbert Jan + Bauke
Zaterdag10:00 – 11:15 uurAtletiekbaanRens of Jelmer + Emily of Hidde

Woensdag # = er is alleen woensdagtraining in de even weken we starten week 10 dat is 4 maart!
Dit telt niet voor de Pupillen A zij hebben wekelijks training eveneens ingaande op 5 maart!

In de schoolvakanties is er geen training op woensdag voor de pupillen de zaterdagtraining gaat wel door.
M.u.v. de volgende zaterdagen 25/4 ; 20/6 ; 5/9 ; 26/9 dan zijn er medaillewedstrijden waar héél veel
pupillen aan mee doen en eveneens niet op 28/3 ; 13/6 ; 10/10 dan zijn er wedstrijden bij SISU

Trainingsrooster senioren technisch tot 5 juli 2020

Junioren    
CategorieDagTijdPlaatsTrainer
Junioren D
Geb. Jaar 2008 en 2007
Dinsdag18:00 – 19:15 uurAtletiekbaanGerrit + Bauke + Stijn
Donderdag17:00 – 18:15 uurAtletiekbaanKarim
Junioren C
Geb. jaar 2006 en 2005
Dinsdag18:00 – 19:15 uurAtletiekbaanGerrit + Bauke + Stijn
Donderdag18:15 – 19:30 uurAtletiekbaanKarim
Junioren A/B + Sen techn.
Vanaf Geb. jaar 2004 en ouder
Dinsdag19:00 - 20:30 uurAtletiekbaanGerrit
Donderdag19:30 – 20:45 uurAtletiekbaanKarim

Er is voor de Junioren D/C en Junioren A/B + Sen. Techn. geen training op donderdag in de schoolvakanties 

Junioren MILA

Categorie Dag Tijd Plaats
Junioren C*/B/A Dinsdag 19:00-20:30 Atletiekbaan
Donderdag 19:00-20:30 Atletiekbaan

*= Junioren C kunnen uitsluitend op donderdag deelnemen aan de middellange afstand training.

Beginners en ouders

Categorie Dag Tijd Plaats Trainer
Beginners en ouders Zaterdag 10:00 – 11:00 uur Atletiekbaan Tjerk Tuinstra

Senioren en Masters Loopgroepen ***

Categorie Dag Tijd Plaats Trainer
Senioren en Masters Maandag 19:30 – 20:45 uur Atletiekbaan G1 Daan Schouten, G2 Foppe de Lange
Dinsdag 19:00 – 20:30 uur Atletiekbaan Gerrit Jurriens
Woensdag 19:30 – 20:45 uur Atletiekbaan G1 Erik Endlich, G2 Gerrit Jurriens
Donderdag 19:00 – 20:30 uur Atletiekbaan/ Lageveld* Gerrit Jurriens
Zaterdag 09:00 – 10:00 uur Atletiekbaan/ Bos ** Erik Endlich

Voor alle lopers bieden we om de week een duurloop aan op de zondagochtend om 09:00uur. Deze zullen afwisselend plaats vinden bij Nijverdal, Lemerberg en de Beerze bulten.

* = Oneven weken op het Lageveld en even weken op de baan

** = Even weken op de baan en oneven weken in het bos

*** = De loopgroepen trainen één keer per week. Wil je twee keer per week trainen dan moet je dit aan de ledenadministratie doorgeven, want dan val je in een ander contributietarief!

Mocht je een keer niet op de training aanwezig kunnen zijn dan hoef je dit niet aan je trainer door te bellen. Ben je langer tijd geblesseerd, geef dit dan even door aan de ledenadministratie (Nanny 0546-861047 of la@sisu.nl).

Houd steeds onze website goed in de gaten want hierop staan alle bijzonderheden, ook als er b.v. door omstandigheden een training uitvalt.